Кількість
|
Вартість
|
||
|
Інсталяційні системи - завдання, види, особливості
Інсталяційні системи - це інженерний комплекс конструкційних елементів, призначених для прихованого монтажу компонентів різних сантехнічних пристроїв. Даний тип конструкції дозволяє заховати певні, часто не найпривабливіші елементи з очей, заодно істотно змінивши характер дизайну санвузла. І хоча цю технологію важко назвати новою, широке поширення серед споживачів - як приватних, так і комерційних - вона отримала відносно недавно. Помилково вважати, що інсталяційні системи - це тільки прерогатива для комерційного використання. Так, багато в чому це зручно і дуже практично саме в громадських санвузлах або інших подібних рішеннях. Але і в приватному будинку інсталяційні системи дозволяють створювати сучасні варіанти дизайнів санвузлів з високими естетичними якостями і зручністю користування.
Інсталяційні системи використовуються для прихованого монтажу:
- Унітазів.
- Біде.
- Пісуарів.
- Раковин.
- Та систем управління всім цим - кранів, змішувачів, панелей зливу і т.д.
За типом конструкцій інсталяційні системи є двох типів:
- Блокові. Такі конструкції кріпляться на несучу або капітальну стіну, яка і приймає все навантаження. Кріплення відбувається як правило за допомогою анкерних болтів. Такі конструкції як правило досить компактні, і дозволяють оперувати в невеликому об'ємі - наприклад в приватних будинках або квартирах.
- Рамні. Така конструкція являє собою окремостоячу жорстку раму, що кріпиться безпосередньо до підлоги, і до якої і відбувається монтаж елементів. Даний тип не залежить від близькох наявності стін і дозволяє працювати в дуже великих приміщеннях. Надзвичайно популярна конструкція при оснащенні громадських санвузлів. Дозволяє здійснювати двосторонню установку сантехприладів.
Крім двостороннього розміщення, інсталяційні системи дозволяють кріпити ті чи інші пристрої лінійно і в кутовому варіанті.
Переваги інсталяційних систем
- Головний плюс - це раціональне, та більш економне використання вільного простору санвузла. Є порожня стіна або невживана ніша - будь ласка, інсталяційна система дозволяє туди поставити зливний бачок. Велике приміщення громадського туалету - легко розміщує велику кількість пісуарів прямо посеред залу, а з іншого боку - раковини умивальників.
- Задоволення дизайнерських фантазій. Даний тип монтажних систем дозволяє реалізовувати популярні нині мінімалістичні варіанти інтер'єру з такими елементами, як навісний унітаз або біде та приховані трубопроводи.
- Зручність користування. Зливні бачки знаходяться в стіні під зашиттям, а значить і шум води буде набагато менше. А ще все це справи не треба постійно мити, як зовнішні сантехприлади.
Є і мінус, або скоріше особливість інсталяційних систем. Вся система прихована, і доступ до неї обмежений, в т.ч. при поломці та необхідності ремонту. Не купуйте низькоякісні компоненти, вибирайте перевіреного і надійного виробника і його продукцію.