Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
Укр
0
Мій кошик

Відведення каналізаційні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Каналізаційне відведення - його функції

Каналізаційним відвідом називають елемент, за допомогою якого змінюється кут прокладання каналізаційного трубопроводу. Саме тому іноді зустрічається інша, альтернативна назва - каналізаційний поворот. Відведення є зігнутою на певний кут трубою, з елементами для з'єднання її з іншими трубами. Стандартні кути відведення - 15, 30, 45, 67 і 87 °.

Які бувають каналізаційні відводи та їх особливості

В каталозі інтернет-магазину PSK Group представлені відведення від ASG-Plast (Україна) і Ostendorf (Німеччина) для організації:

Внутрішньої каналізації

  • Виготовляється з поліпропілену. Діаметри фитингу від 32 до 160 мм. Застосовується в приватному житловому будівництві і в невеликих горизонтальних трубопроводах багатоквартирних будинків. Колір - сірий.

Внутрішньої безшумної каналізації

  • Матеріал - тришаровий мінералізований пропілен. Діаметри фітинга зважаючи на товщу стінку від 58 до 200 мм. Основна сфера застосування - багатоквартирні будинки, капітальний ремонт старих будівель і заміна каналізації. Маркуються, як і всі інші елементи безшумної внутрішньої каналізації світло-сірим, майже білим кольором.

Зовнішньої каналізації

  • Виготовляється з полівінілхлориду. Діаметри - від 110 до 315 мм. Використовуються при прокладанні зовнішніх каналізаційних системі, побудові каналізаційних колодязів різного типу. Колір - помаранчевий або теракотовий.

Зовнішньої посиленою каналізації

  • Виготовляється з мінералізованою поліпропілену. Діаметри - від 110 до 315 мм. Області застосування - організація зовнішньої каналізації в несприятливих умовах, важких грунтах, при сейсмоактивності. Так само часто використовується при обладнанні ливневих систем на будівлях з пласким дахом, для внутрішньої напірної каналізації, при побудові дренажних систем виробничих об'єктів. Відмітний колір - яскраво зелений.

З'єднуються труба і відведення за допомогою ущільнювачів гумок в розтрубі відведення, і для більшої герметичності проклеюються сантехнічним клеєм.

Вгору