Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
Укр
0
Мій кошик

Терморегулююча арматура

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Терморегулююча арматура - завдання, види, особливості

Терморегулююча арматура - це цілий спектр пристроїв, що дозволяють регулювати інтенсивність подачі нагрітого теплоносія в обігрівальні елементи, і таким чином змінювати ступінь нагріву приміщення.

Головна перевага таких пристроїв - вони дозволяють регулювати температуру на кожному окремо взятому радіаторі або батареї, що дозволяє більш точно і коректно проводити опалення всього будинку. А ще це сприяє більш економній витраті тепла, що сподобатися вашому гаманцю. Наприклад, в будинку є кімнати, які не використовуються в даний момент, і витрачати на них дорогоцінне тепло немає сенсу. Встановлюйте мінімально допустиме значення температури (або перекривайте зовсім) і можете зменшити потужність теплогенеруючого пристрою.

Радіаторний кран

Це запірно-регулюючий пристрій, що встановлюється на теплотрасі в місці входу в радіатор з метою плавного і рівномірного регулювання подачі теплоносія.

Бувають декількох типів, з різними завданнями:

  • Кульовий радіаторний кран. Просто перекриває потік теплоносія, нічого не регулюючи. Іноді потрібно.
  • Регулювальний радіаторний кран. Модернізований варіант кульового, що дозволяє регулювати вручну подачу теплоносія, а значить і температуру в приміщенні. Ставиться на трубу подачі.
  • Запірний радіаторний кран - встановлюється на виході з радіатора.

Термостатичний клапан

Варіант автоматичного запірно-регулюючого пристрою для управління тепловою потужністю нагрівального елементу. Керується термостатичною головкою.

В залежності від розташування на радіаторі бувають прямі або прохідні, осьові, трехосевой та кутові.

В однотрубних опалювальних системах застосовуються термостатичні клапани з високим коефіцієнтом пропускної здатності (KVS). При відсутності замикаючих ділянок у радіатора термостатичний клапан не застосовується - при спрацьовуванні він просто перекриє рух теплоносія далі. Ну, або робіть байпаси.

Специфіка роботи двухтрубной опалювальної системи вимагає балансування витрати теплоносія, і терморегулювальний клапан тут виконує саме цю роль. Для цього підбираються моделі з функцією попереднього налаштування витрати теплоносія - ступінчастою або плавною, і невеликим значенням KVS.

Можна купити термостатичний клапан як окремо, так і вже у вигляді зібраного комплекту. І не варто розглядати термостатичний клапан як запірну арматуру.

Термостатичні головки

Вони ж в народі термостати. Це - керуючий механізм термоклапана. Забезпечує регулювання і підтримання температури в межах +/- 1 С). Найчастіше застосовуються два типу з різним наповненням сильфонної ємності:

  • Газоконденсаційні термостати. Швидше за інших спрацьовують при зміні температури навколишнього середовища. Добрі для невеликих приміщень.
  • Рідинні термоголовки. Найбільш поширений тип, який забезпечує більш рівномірне прогрівання приміщення.

Продаються як окремо, так і вигляді комплектів з клапанами.

Вгору