Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
Укр
0
Мій кошик

Панелі змиву

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Панелі змиву - типи, завдання, особливості

Панель змиву - це конструкційний елемент сантехнічного пристрою, що виконує функцію управління змивом - а саме включенням потоку, його інтенсивністю і часом роботи. Панелі змиву є частиною частково прихованого, утопленого в поверхню монтажу, і як правило, ними обладнуються інсталяційні системи.

Панеллю змиву оснащуються такі сантехприлади:

  • Унітази.
  • Пісуари.

Біде, хоч і має схожі функції, але вимагає оснащення регулятором температури води, і тому обладнуються змішувачем.

Всі панелі змиву за принципом активації механізму діляться на дві великі групи:

  1. Контактні - тобто мають фізичні кнопки-клавіші для активації процесу зливу.
  2. Безконтактні - або сенсорні. Це електронні пристрої, найчастіше мають інфрачервоний датчик, який реагує на рух, що запускає роботу механізму.

Останні, сенсорні панелі змиву відрізняються дуже високою гігієнічністю, оскільки прямого контакту рук для включення потоку з ними не потрібно. Це дуже цінна якість, завдяки якому сенсорні панелі змиву стали просто невід'ємною частиною обладнання пісуарів громадських туалетів. Існують і гібридні моделі, які крім безконтактного варіанту можуть активуватися натисканням. Самі високотехнологічні моделі можуть мати функцію програмування за допомогою пульта дистанційного керування.

Панель змиву може розташовуватися як горизонтально, так і вертикально, що дозволяє встановлювати її на різних поверхнях. Бувають моделі одне і двох кнопкові. У другому варіанті кожна кнопка активує необхідну інтенсивність зливу, що дозволяє свідомим громадянам економити воду. Також зустрічаються моделі з підсвічуванням, що не тільки естетично виглядає, але вельми зручно.

Конкретних рекомендацій по області установки панелей змиву немає, але прийнято, що безконтактні і моделі з великими клавішами - це комерційна сфера та громадські санвузли, а невеликі і компактні - приватне користування в прихованих інсталяціях. Підбирати панель змиву краще виходячи від поставленого завдання, сумісності з обладнанням і прислухаючись до консультанта.

Матеріали панелей змиву

Панель змиву - це зовнішня експлуатована поверхня, на яку відбувається фізичний вплив, і отже, матеріали повинні мати певний рівень зносостійкості. Важливою буде і легкість догляду за панеллю, все таки санвузол - це не найчистіше з точки зору гігієни місце.

Найбільш часто застосовуються такі матеріали:

  • Метал - полірований або матовий, найчастіше це нержавіюча сталь.
  • Різні види практичного пластика. Як правило, це недорогі моделі.
  • Скло або кераміка. Як правило, це недешеві, але дуже презентабельні моделі.

Так само рідко зустрічаються стилізації панелей змиву під інші матеріали, наприклад моделі під морений дуб або натуральний камінь. Це дозволяє реалізовувати буйні фантазії дизайнерів інтер'єрів і створювати з звичайного санвузла воістину шедеври сучасного оздоблення приміщень.

Вгору