Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
Укр
0
Мій кошик

Внутрішня каналізація

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Внутрішня каналізація - це комплекс інженерно-технічних систем всередині окремої будівлі, що виконує функцію збору, організації та відведення рідких продуктів життєдіяльності людини за межі будівлі. Підключається до зовнішньої каналізації або зливної системи.

Особливості внутрішньої каналізації

Головне функціональне завдання внутрішньої каналізаційної системи - ефективно відводити сливи без утворення заторів і засмічень.

Внутрішня каналізаційна мережа працює за принципом самопливу, і складається з вертикальних стояків, відвідних ліній і трубопроводів. Підведення каналізації здійснюється до кожного сантехнічного пристрою (унітазу, раковини умивальника, ванни або душовій кабіні), і т.зв "мокрим" місцях в будівлі (дренажного зливу, та інших точок водопостачання).

Всі компоненти каналізації діляться на дві великі групи:

  1. Магістральні елементи - труби різного діаметру і довжини та патрубки.
  2. Сполучні елементи - муфти, трійники, хрестовини, перехідники тощо.

Горизонтальні трубопроводи та сливи мають нахил в бік з'єднання з вертикальним стояком, який за нормами має таке значення для труб діаметром:

  • 40-50 мм - 3 см. на пог. м.
  • 85-110 - 2 см. на пог. м.

Рекомендована швидкість потоку - 0.7-1 м/c, що оптимально для функціонування системи і перешкоджає утворенню засмічень.

Не допускається розворот на 90 градусів для труб, розташованих в горизонтальній площині, тільки 45. Для можливості очищення потенційного засмічення на місцях розворотів рекомендується встановлювати ревізійні фітинги.

Важливим елементом при облаштованості внутрішньої каналізації приватного будинку є організація вентиляції. Це здійснюється за допомогою фанової труби, яка підключається до вертикального стояка. Вентиляція стояка вирівнює тиск в системі, і не дає спустошуватися сифонам, які служать гідрозамками для каналізаційного запаху.

На відміну від систем подачі води, високий тиск у стоків відсутній, і поліпропіленовим елементів каналізації досить витримувати 5 м. водяного стовпа.

Матеріали компонентів внутрішньої каналізації

Основним матеріалом для компонентів внутрішньої каналізації служить сучасний та технологічний пластик - поліпропілен.

Плюсами подібних рішень є:

  • Легкість конструкції і відсутність навантажень на стіни.
  • Швидкість і простота монтажу, герметизація завдяки гумовим ущільнювачам на стиках.
  • Стійкість до впливу лугів і кислот. Загальна корозієстійкість.
  • Гарна шумоізоляція і комфорт експлуатації.
  • Легкість ремонту і заміни пошкоджених компонентів.
  • Можливість за допомогою перехідників-редукторів здійснювати ремонт і підключення в уже існуючих трубних системах, виконаних з інших матеріалів - чавуну, азбестоцементу і т.д.

Компоненти внутрішньої каналізації від ASG-Plast і Ostendorf, представлені в каталозі інтернет-магазину PSK Group є високоякісними сучасними рішеннями, виробленими з дотриманням всіх міжнародних стандартів, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Вгору