Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
Укр
0
Мій кошик

Дренажні насоси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Дренажні насоси - конструкція і особливості

Дренажні насоси - це сімейство гідродинамічних пристроїв для водовідведення, призначених для збору і видалення різних видів стоків та рідин. Незалежно від типу дренажного насосу, конструктивно він представляє собою механізм з електродвигуном, який обертає диск-крильчатку, а той в свою чергу й створює тиск та викачує рідину.

За характером розміщення дренажні насоси діляться на дві категорії:

  • Стаціонарні - жорстко закріплені, за допомогою фланцевого або різьбового з'єднання підключаються безпосередньо в вивідного трубопроводу. Даний тип насосів застосовується в промисловості, дренажних системах, при обладнанні внутрішніх і зовнішніх басейнів.
  • Переносні, або мобільні. Відведення закачуваних стоків проводиться через гнучкий шланг. У свою чергу бувають заглибні і поверхневі, або плаваючі моделі.
    1. Занурювальні дренажні насоси мають повністю герметичний корпус. Вони практично безшумні і не мають проблем з охолодженням. Вимагають контролю за глибиною занурення.
    2. У поверхневих, або напівзаглибних моделях в рідину занурюється тільки робочий вузол з крильчаткою, який і захоплює стоки. Оснащений поплавками. Більш універсальні і зручні в роботі, а так само дешевші зважаючи на простоту конструкції.

Оскільки робота "всуху" для дренажного насоса може бути фатальною, вони оснащуються системами аварійної зупинки, або навпаки, запуску, а також в залежності від моделі можуть мати захисні пристосування у вигляді сіток або інших фільтруючих елементів.

Важливою особливістю, що визначає область застосування дренажного насоса є його можливість працювати з рідинами, що мають певний розмір твердих частинок.

  • Тверді частинки до 5 мм - це вважається чиста вода. Область застосування - басейни, вода в резервуарах.
  • Взвісь від 5 до 25 мм - брудна вода - льохи, підвали.

Купуючи дренажний насос під певне використання, орієнтуйтесь на потенційний розмір твердих частинок в стоках. Якщо вам потрібна універсальна модель на всі випадки життя - вибирайте більш витривалі, здатну працювати з великими твердими частинками.

Області застосування дренажного насоса

  • Побутова сфера. Перекачування стоків з дощових ємностей, дренажних колодязів. Відкачування басейнів. Викачка води із затоплених приміщень - підвалів і погребів, особливо навесні. Осушення озер, ставків, фонтанів. Організація системи поливу.
  • Будівельна і ремонтна сфера. Осушення будівельних котлованів, затоплених колодязів, підвалів та інших місць, заповнених дощовими, талими та ґрунтовими водами. Відкачування води в місцях проведення ремонтних робіт при аваріях на каналізаційних та водопровідних магістралях й вузлах.
  • Промислова сфера. Застосовуються при перекачуванні технологічних неагресивних рідин і різних промислових стоків. Слід враховувати, що дренажні насоси не призначені для роботи з хімічно активними, агресивними і іншими небезпечними рідинами, а так само при температурі вище +40 ° С.
Вгору